Про нас

#
Вітаємо у нашому кінно-спортивному клубі!
#

Кінний спорт та мистецтво верхової їзди налічують понад сотні років історії. І тим не менше й сьогодні залишаються такими ж бажаними та захоплюючими, проте не такими розповсюдженими. Наразі ми робимо усе для того, щоб відродити та знов популяризувати цей вид спорту, адже що може бути краще, аніж, затамувавши подих, мчати верхи вперед, до своєї мети?!

Ми даруємо мрію

Саме втіленням цієї ідеї і займається кінно-спортивний клуб Буча. Подарувати людям мрію, навчити спілкуватися з кіньми та впевнено триматися у сідлі, виховати справжнього чемпіона з конкуру та багато чого іншого допомагає здійснити наша команда тренерів та співробітників. Ми зібрали потужний колектив висококваліфікованих спеціалістів, які з задоволенням займаються своєю справою. В нас працюють чемпіони та призери кубків України з конкуру та виїздки, досвідчені фахівці і просто фанати своєї справи.

        Ми пропонуємо:

  • уроки верхової їзди;
  • пансіон для коней;
  • дитячий табір;
  • фотосесії.

Нас обирають навіть зірки

Такий послужний список та, безумовно, особистісний підхід до кожного клієнта допомогли швидко завоювати довіру широкого кола любителів верхової їзди. Нас обирають люди різних професій, віку, та навіть деякі зірки шоу-бізнесу. Так, до постійних відвідувачів нашого клубу майже з самого його заснування відноситься  відома українська співачка Камалія!

#

Чому нас обирають

#
Satisfied Customers
#
Classes
#
PRO Instructors
#
Awards Won
#