Дитячий кінно-спортивний табір

#

Дитячий кінно-спортивний табір

#

На базі нашого клубу функціонує спортивний дитячий табір, у якому проведення занять з верхової їзди перемежовується з організованим відпочинком для дітей. На групових тренуваннях дітлахи зможуть спостерігати одне за одним, за манерою їзди своїх товаришів, та, можливо, навіть поділитися досвідом один з одним. Для роботи з малюками ми завжди відбираємо спокійних, терплячих коней з врівноваженим характером. Наші тренери вважають, що робота у колективі сприяє розвитку соціальних та комунікативних навичок у дітей. Але при цьому під час навчання ми зберігаємо індивідуальний підхід до кожної дитини.

Табір функціонує у періоди:

  • літній;
  • канікули осінь, зима, весна;
  • вихідні дні.

Ми забезпечуємо дітлахам повний пансіон, включаючи 3-разове харчування та фруктовий шведський стіл протягом усього дня. Працюємо за попередньо розробленою та завіреною програмою, де кожен день розплановано. Відповідно, дотримуємося і щоденного розпорядку. Така програма активного дозвілля дає змогу не занудьгувати дітлахам під час відпочинку від шкільних занять.

#

Розклад

7.00 – підйом;
7.30 – пробіжка;
8.00 – сніданок;
9.00 – перше тренування;
12.00 – обід;
13-15.00 – “вільний час” – спорядження, купання коней, випас тощо;
16.00 – друге тренування;
18.30 – вечеря;
22.00 – відбій.

#
Головний тренер

Максим Толпига

Максим Толпига – спортсмен. Головний тренер Школи і Кінно-спортивного табору для дітей.

Тренер національної категорії, Кандидат в Майстри Спорту, Чемпіон України по конкуру на молодих конях, Призер Кубків, Чемпіонатів, Всеукпаїнських та Клубних змагань України по виїздці, Переможець міжнародних змагань “Challange”. Тренерський досвід 20 років.

Основні дисципліни: виїздка, конкур. Працює з молодими кіньми – від заїзду до Великого призу.

#

Тренер з кінного спорту. Виїздки.
Досвід – 15 років.
Рівень – Великий Приз.

Успішний 3 річний досвід роботи в кінно-спортивному дитячому таборі з учнями різного віку і здібностей.

Чинний спортсмен.
Вихованка тренера, Заслуженого мастра спорту, Максима Миколайовича Толпиго

#

КМС (кандидат в майстри спорту). Свою спортивну кар’єру почала в 1995 році під керівництвом заслуженого тренера СРСР, Олександра Никифоровича Ковшова, який виховав олімпійського чемпіона з виїздки Ковшова Юрія Олександровича. Неодноразовий призер всеукраїнських змагань. Прекрасно знаходить підхід до дітей.