Мета і місія

Мета і місія

Натхненням для засновників кінно-спортивного клубу Буча була ідея створення такого місця, де кожен бажаючий зміг би втілити свою мрію у реальність. Поєднати людей, що прагнуть зробити своє життя яскравішим та більш насиченим. Проте головною метою було і залишається створення дитячої школи верхової їзди! Підготовка справжніх чемпіонів частіше за все починається ще у дитячомі віці. Тому навчання дітей верхової їзди є пріоритетним завданням, певною місією, яку виконує наш клуб. . На даний момент наші тренери активно займаються навчанням наших маленьких відвідувачів, які завзято прагнуть стати вправними наїздниками.

Стати вершником може кожен

Проте ми беремося довести, що для того, щоб у будь-якому віці навчитися впевнено сидіти у сідлі, достатньо лише щирого бажання! Уроки верхової їзди для дорослих допоможуть опанувати це мистецтво у досконалості. У навчальній програмі нашого клубу передбачено як просто виїзди, так і професійна навчальна програма з конкуру. Завершивши інтенсивний курс спортивних занять, можна сміливо приймати участь у змаганнях як місцевого, так і Всеукраїнського масштабу.

Соціальні проекти клубу

Окрім самого катання ми виховуємо дбайливе та турботливе ставлення до тварин, залучаючи бажаючих до догляду за кіньми. У нас можна:

  • прийняти участь у процесі чистки або купання коня,
  • погуляти з ним, якщо Ви хотіли поспілкуватися з конями, але все ж таки не наважилися сісти верхи.

Практика контактного спілкування дорослих, і особливо – дітей, з кіньми допомагає привернути увагу всіх небайдужих до жорстокого ставлення до тварин, та деякою мірою запобігти цього у майбутньому. Адже ця проблема, нажаль, існує і у сучасному світі. Команді нашого клубу нещодавно довелося стикнутися з такою ситуацією, проте ми змогли врятувати тварин. Наразі чотири коня, привезених з Тернопільської області, знаходять у нас на реабілітації та успішно адаптуються до нових умов.